Amerikan Kültür- Online Eğitim

Teknolojinin hayatımızdaki her alanında bulunduğu günümüzde, Amerikan Kültür Derneği Dil Kursları da sizlerin alışkın olduğunuz bu teknolojik gelişmelere bir yenisini ekledi: Uzaktan Eğitim.

Uzaktan Eğitim, öğretmen, öğrenci ve ders materyallerinin aynı anda aynı yerde bulunmadığı tüm eğitim sistemlerine denilmektedir. Amerikan Kültür Derneği Dil Kursları’nda örgün eğitiminin yanısısıra, siz öğrencilerimize kayıttan hemen sonra vermiş olduğumuz öğrenci şifresi ve öğrenci numarası ile online ortamda hazırlanmış olan eğitim materyallerine de istediğiniz her yerden, istediğiniz her zaman ulaşabileceksiniz. Gerek ders notlarını burada bulabilmeniz ile; gerekse online ortamda hazırlanmış olan video ve görsel materyaller ile tekrar yapabilecek; eksiklerinizi giderebileceksiniz.

Dil eğitiminiz boyunca girmiş olduğunuz sınavları, aldığınız dersleri ve içerikleri burada toplu bir şekilde bulabileceğiniz gibi; istediğiniz materyallerin de sisteme yüklenmesi konusunda kurumumuzla iletişime geçebileceksiniz. Eğitim videoları, elektronik kitaplar, testler ile hem tekrar yapacak hem de kendinizi daha ileriye götüreceksiniz.

Kitap defter taşıyamadığınız ofisinizde, bilgisayarınızdan internet aracılığı ile kendinizi ölçebileceğiniz ve konu tekrarı yapabileceğiniz sistemimiz, çalışan ve öğrencilerin yanında olmaktadır.

Teknolojinin gerisinde kalmayan Amerikan Kültür Derneği Muğla Dil Kursu, siz öğrencilerin daha rahat eğitim almaları, yabancı dili daha rahat öğrenmeleri ve bu süreçte kendilerini yalnız hissetmemeleri için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Eğitim paketinizi seçmek, yapmanız gereken tek şeydir. Gününüzü ve geleceğinizi kurtarmak adına, sağlam adımlar atmak için kurumumuzu ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yorumlar Kapali.

webmaster wordpress seo analiz
bMula niversitesi Mula Mula Haber Mula Gezi Mugla Tur Mula Konser Mula Party Mula Sinema Mula Webtasarm Mula site Tasarm Mula Firma Rehberi Mula Otelleri Rent a car Ktekli Akayaka Mula Siyaset Mula Mula Bar mula dil okulu mula ingilizce Mula Yaam gaziantep evden eve tamaclk gaziantep evden eve tamaclk gaziantep escort